| cristy21 a întrebat:

Unde pot gasi stickere(abtipilduri) pentru bmx, de alea cu nume gen khe bikes, eastern bikes. Cel mai convenabil e sa postati mai multe site-uri unde pot gasi aceste stickere.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se pot gasi pe net sa faci comanda sau la magazinul de biciclete ar trebui sa aiba ceva si acolo accesorii

1 răspuns:
| stickere a răspuns:

Http://stickerelaptop.info aici vei gasi stickere pentru aproape orice-la comanda...contacteaza.i si spune pentru ce ai nevoie si sigur te vor ajuta;) sper ca ti-am fost de ajutor