| papapa123 a întrebat:

am o mare problema. In luna iulie am purtat la o petrecere, o pereche de pantofi cu toc care ma strangeau f tare in varf. Seara cand am ajuns acasa unghia de la degetul mare al piciorului, era vanata. Nu i-am dat importanta iar astazi am remarcat ca unghia vanata s-a desprins cu totul aproape de pe deget ramanand unghia nou crescuta (doar pana la jumatatea degetului). Sunt f speriata, degetul arata f ciudat acoperit de unghie doar pana la jumatate, ce as putea face sa creasca unghia la fel ca inainte? mai este posibil?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am patit si eu asa de multe ori pentru ca am mai scapat cate ceva pe picior happy. Trebuie sa astepti, iti creste la loc sigur.

| Barajag a răspuns:

Nu trebuie sa te impacientezi, daca unghia sanatoasa a inceput sa creasca la loc, nu trebuie decat sa astepti pana iti va cadea singura unghia bolnava.Bafta!