| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica nelamurire.De curand, mi-am pierdut virginitatea; totul a fost ok, prima oara m-a durut si am sangerat putin, insa, la al doilea contact, m-a durut aproape la fel ca la primul si am sangerat mai mult. E normal sa fie asa primele dati? Sunt foarte stresata pe tema asta, as vrea sa fie ok, sa nu ma mai chinui atata.

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine, cati ani ai? dar sincer, nu stiu dc dar dupa cum te alarmezi cred ca mai mult de 15 ani nu ai, astept mesaj, sunt curios

| Kittynika a răspuns:

Da e normal... dupa alte cateva contacte se v-a reduce si durerea.