| Delyaa a întrebat:

am o nelamurire in legatura cu jocul miss bimbo...am nevoie de bani... dar nu primesc destui de la prieten si locul de munca.am auzit ca pot folosii si banca.imi explica cineva cum?
prin sms.oh go onsi daca folosesc aceasta optiune, imi ia euro de pe tel? sau cum? informatii. help

1 răspuns:
| OrochiFan a răspuns:

Pai cred ca iti ia bani reali, si eu m-am jucat si am inteles cumva parca, prin ce card sa platesc, sau nu stiu ca nu am fost de mult pe acolo dar 98%ma insel, dar uitate mai bine