| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Am o poveste foarte urata adica sa incep sa va povestesc.acum 2 veri am inceput sa vorbesc cu un baiat pe mes. Ma atasasem de el asa pe mess(prostesc nu?)Ne'am intalnit am stat vreo 3 luni impreuna adica sa ne vedem si chestii de genu.Mereu plangea cand ne certam sufeream aman2.Ne'am despartit in mai 2010 si de atunci nu mai cu certuri ma tot cauta el asa. Dar tot ajungeam sa ne certam.Au fost multe certuri pe foarte multe subiecte. Iar cand am inceput scoala(septembrie)Eu clasa a 9a iar eu eram cu varul lui in liceu.Nu prea cunosteam pe nimeni in liceu.si cand ne'am certat atunci in septembrie a zis ca o sa am probleme si chestii d genu. El nu era cu amenintsarile dar a zis ca nu a mai suportat ca il injuram s.a.m.d.De atunci nu prea am vbit i'am dat msj in februarie in 2011 de ziua lui mi-a multumit dar nimic mai mult. Dar inainte de pasti cu vreo 2 zile m'a scos de la ignor.Si m-a intrebat ce fac, paste fericit si tot tacamul.Am inceput sa vbim.Ma rog nu intelesesem dc m'a scos de la ignor.Cand mi-a dat add imi tot spunea de fetele astea ca sunt perverse ca o fata il tot pupa si dupa s-a dus la varul lui si l-a pupat si pe acela.Chestii de genu.Nu intelegeam de ce tot imi povesteste mie?! Adica parca o sa am probleme la liceu iar acum imi povestesti de gagicile tale? Si de atunci a ramas in lista. Iar aseara imi face hai sa-ti propun ceva si ii fac uimeste'ma si face ca:"Vrei sa fim prieteni sau dusmani?"Si i'am spus adica? Ce am mai facut de data asta? Si face pai uite cand am probleme si chestii de genu sa-ti povestesc tie ca tu sti sa asculti.Si i'am spus ca bine.Intrebarea mea e urmatoarea.DE CE ACUM? De ce tocmai la mine a apelat? Vreau sa va spun ca am suferit foarte mult, pentru ca eu ii vbeam urat nu il apreciam deloc.

Ce sa fac? Va rog frumos imi puteti raspunde? Scuzati'ma daca v'am plictisit. App fundita, aceluia care imi raspunde CONCRET

Multumesc

1 răspuns:
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Poi daca si el vorbea urat cu tine at eu zic ca nu are rost sa vb cu el!
Dc sa te umilesti ''cand i se scoala lui''.
Si pana acum dc nu te`o bagat in seama rolling eyes
Iar daca numa tu ai vb urat cu el...at incearca sa fiti prieteni...
poate s`a gandit mult la tine in timpul in care nu ati vb numa ca nu a avut curajul sa te contacteze de frica sa nu va certati iar sau sa nu vb urat cu el din nou tongue
Noah in continuare stii tu ce sa facihee hee
Succes :*
P.S. incearca sa nu vb urat cu cine nu merita...ptru ca dupa un timp o sa iti para rau.cand va fi deja mult prea tarziu tongue