| Adelinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am o problema. am o foarte mare pasiune pentru. fotografii, dar am stricat camera. si nici macar nu era a mea, era a verisoarei mele si acum trebuie sa'i cumpar alta. Unde as putea gasi(pe net) camere foto foarte ieftine. Ori exista concursuri sau din astea care sa ma ajute sa castiig una?
Va roooog ajutati-ma! (mentinonez ca nu prea am bani, am doar 14 ani)
funda.

1 răspuns:
| lo a răspuns:

Incerca intr-un magazin -mana a doua -electronice, pe ebay.
Dar sa stii ca nu stiu cat de ieftine le vei gasi, totusi poti sa incerci si intr-un magazin poate au oferte.