| abcdefgh a întrebat:

Am o problema.Aseara am avut un cosmar.Eram la mine in baie si venisera niste oameni incepusera sa arunce cu pietre sa impinga geamu de la baie pentru a l deschide. Aveau si niste spraiuri in mana. Apoi eu am iesit din casa si am fugit la mine in gradina. Un om ma urmarea.Eu alergam el mergea fff incet si totusi ma ajungea din urma.Langa el era si o femeie urata.Am trecut apa(in spatele gradinii noastre este un rau). Si intraseam in padure.Acolo era o cetate (in visul meu ca il realitate nu e) M am urcat la balcon(in cetate) si femeia aceea venea dupa mine. Ii curgea sange din maini(ff mult). Eu incercam sa o omor dar nu reuseam ii dadeam cu detoate si ea tot nu murea. Dupa asta m am trezit. Puteti sa mi explicati visul? Ce va mai rog...Cum pot adormi? Imi este foarte fff frica sa ma culc.Am 13 ani(sunt fata). App. nu m am uitat la filme de groaza.Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| dede_4428 a răspuns:

Heibatting eyelashes
Asta este doar constiinta ta nimic altceva happy Si asta a fost doar un cosmar fieacare dintre noi a avut sau va avea cosmaruri. Asta este imaginatia ta, nimic altceva happy Incearca sa nu te mai gandesti la asta si totul va fi okwinking
Ceauu:*

| MissDelevingne a răspuns:

Gandeste-te numai la lucruri bune si la lucrurile bune care urmeaza sa ti se intample in viata.Gandeste-te la cat de fericita esti tu cu familia ta!
Daca vrei, intereseaza-te de visele tale pe dictionar de vise, scriind pe Google sau intreaba un expert daca te macina gandul la vis, dar uita.
Eu, stiu ca e inutil dar cand aud de rau bat in lemn. Un obicei din batrani practicat de majoritatea...cred.
Okok uita de vis, si eu ma avut cosmaruri terifiante la viata mea!
Uita de el sau fa ce am scris acolo imi sus.
Sper ca ti-am fost de ajutor!