| alessa_3549 a întrebat:

am si eu o mare mica problema.Aseara sora-mea mi-a luat mp4 si s-a dus la baie cu el.Cand a iesit din baie, mi-a inapoiat mp4 dar mi-la dat ud. L-a scapt in wc! Am incercat sa-l usuc cu fheonul... dar cred ca mai rau am facut...cum il pot repara? tin sa mentionez ca nu se poate scoate bateria.Va rooog, sa, ma ajute si pe mine cineva!

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Cu doua chestii te pot ajuta: 1. Pune mp3/4-ul intr-un bol cu sare si pune-i capac. (sarea are proprietatea de a absoarbe apa/ umezeala ). Al doilea caz... pune-l pe calorifer dar sa fie fierbinte... intre elementi pe o foaie sa se usuce bine bine de tot. Cam asta ti-ar putea salva mp3/4-ul happy.

2 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

laughing pai usuca-l in continuare...si iti zic sa nu il mai folosesti big grin

| RoRock56 a răspuns:

Du-te la un centru de tehnice, nu iti ia mai mult de 2 milioanewinking