| Djlsghtnquuw a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul. Nu mai pot da like la pagini, imi spune sa sterg din prieteni sau din pagini, si doar nu am decat 4900 de prieteni. O sa mai sterg, dar daca nu merge, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

"decat 4900" rolling on the floor ce fel sună big grin.
Eu am 2000 fără ceva plus 200 de cereri, şi nu ştiu cum să fac să rămân cu mai puţini laughing.
La lista ta e foarte obositor, greu şi plictisitor să te apuci să-i ştergi.
Altceva nu cred că ai de făcut. Dă unlike la pagini thinking Ar trebui să fie mai accesibil happy.

| NevăstuicăxD a răspuns:

Păi o să meargă dacă mai ştergi şi nu mai da atâtea like-uri în în,, acelaşi timp''