| rox_8767 a întrebat:

am o problema cu o imprimanta hp laserjet 1010 care numai trage dar se aprinde becul si cand dau sa scoata un doc se blocheaza wordul. dar prospectul ei il scoate daca apesi p butonul rosu de scos prospectul Ce are? De la ce cum o pot repara?

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

De cand nu ai mai instalat un Sistem de operare? Ai ultima versiune de driveri pentru imprimanta ta? Ce sistem de operare ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca asta garanteaza ca va functiona, dar e posibil sa te ajute. Scoate imprimanta din priza si las-o asa cateva secunde, apoi o poti reconecta. La mine a mers. Se blocheaza memoria, care si asa e f mica. Daca se blocheaza wordul e pasibil sa ai probleme in Windows. Adica un virusel ceva. Da-i un format.Eu asa scap de orice problema.Succes!

PS:nu inteleg ce "numai trage" sau "nu mai trage"? si ce "prospect"? foaia de calibrare? sau ce?