| emma_4216 a întrebat:

Am o mare problema cu messul, si e de ceva timp. Nu imi apare ce primesc si ce scriu. Am incercat toate variantele care le-am gasit pe net, dar nici una nu a functionat, deci acum imi dezinstalez si reinstalez mesul de cate ori vreau sa intru. Ma poate ajuta cineva? Please. Funda

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Cum procedezibig grinai click pe Start,executare,coli scrii regedit duci la:Hkeu-curent-urser dupa dai click pe softwore

dai click Microsoft,click windows, click Curent version.click Internet seting apoi pe zone, cand dai

click stergi ce e in zone si ai rezolvat problema. Cand faci aceasta operatie Messengerul sa fie inchis

4 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

E posibil sa fi primit ceva virus...si cred ca ar trebui sa reinstalezi windowsul. baftawinking

| emma_4216 explică:

Multumesc mult onasis1961. happy A fost a big deal pentru mine.