| Marian162013 a întrebat:

Am o problema de curand mi-am bagat windows 8 cam acum 1 zi imi mergea foarte bine si inca merge dar cand dau sa intru din metro pe Mail arata ca se incarca la inbox dar numa se invarte rotita aia si nu se intampla nimica pana acum imi apareau toate email-urile. Astept un raspuns dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clic pe charmbar(bara din dreapta), setari, setari PC, sincronizare setari...si vezi daca ai contul securizat! Deasemenea sa ai introdus codul primit de la Microsoft pentru securizarea contului de Hotmail sau ce cont ai tu la MS.

1 răspuns: