| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge google chrome.
Deci dau dublu click pe el, mi se transforma cursoru in rotita aia, care arata ca se incarca, si dupa nu se intampla nimica. si daca dau iar, tot la fel.
Ce pot sa fac?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat; dar după ce i-am restart laptop-ului a funcționat din nou.
Dacă nu merge așa, dezinstalează chrome-ul și după instalează-l din nou.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Deschide task manager si vezi daca ruleaza chrome.exe si asteapta pana se deschide.In mod ormal ar trebui sa ai peste 5 procese chrome.exe, dar daca astepti 2-4 minute si nu se deschide atunci ai ceva in registrii si ar fi bine sa scanezi registrii sa vezi care e baiul pe acolo si sa instalezi o versiune noua de chrome.Bafta!

| HaKa93 a răspuns:

Ai incercat sa il stergi apoi sa il instalezi din nou?