| DoraLol a întrebat:

Cine stie ce cadou as putea primi de Nicolae? Am 12 ani, nu vreau haine parfum machiaj bijuterii! HELP me! Fundaa!

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Consider ca cel mai minunat cadou este cel sufletesc : sa ii ai pe cei dragi aproape, sa sarbatoriti impreuna prin imbratisari si alte chestii cate tin de o sarbatoare...sufleteasca. happy
Ca si cadou material, eu zic ca, in calitate de eleva ar trebui sa primesti o carte din colectia ta vaforita, o jucarie de plus sau, de ce nu, o tableta, ca tot e la moda, nu?! laughing happy

| CMarian a răspuns:

Mmmmm Cel mai frumos cadou e sa ai parintii si prietenii aproape eu zic ca cel mai bine e sa fii cat mai copilaroasa ori ce ai primi ori ce ai face sa nu incerci sa pari foarte matura