| deyutza19 a întrebat:

am o problema ma poate ajuta cineva?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună ce problemă ai?

| deyutza19 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu prietenul.

| deyutza19 explică (pentru deyutza19):

Pai nu mai stiu ce sa mai cred ..in leg cu relatia pe care o am acum de 1 an ...acum cateva saptamani priet meu m-a mintit, vorbea cu una la telefon si am descoperit asta cu toate ca el o scrisese in tel cu numele surorei lui ca sa nu imi dau seama l-am iertat in cele din urma ca el a insistat ca nu are nimic cu ea insa acum ea il tot cauta il suna si el vorbeste cu ea si imi spune ca nu are nimic cu ea (desi nu prea cred)mai nou ma suna o data pe zi de pe nr lu maicasa ca nu are minute si doar atat o data ma suna dupa imi spune ca ma suna mai tarziu insa dupa ore in sir ...astazi m-a sunat si nu am avut tel cu mine pe la 1 si nu am putut raspunde ..insa nu a mai insistat deloc a intrat pe mess acum seara si mi-a spus ca el m-a sunat dar daca nu am raspuns.Eu cred ca lui nu ii mai pasa de mine.Voi ce parere aveti dupa ce ati citit ce ati dedus din asta? va rog sa imi spuneti o parere v-am pupat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna m ai exact care este problema cu prietenul tău?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da deci problema dvs e comlicată, deoarece el nu recunoaste că vă inseală cu alta ne recunoscînd de fapt acest lucru deosebit de grav, părerea mea este să vă despărtiti de el, nu merită dragostea dumneavoastră. Multă sănătate.

| deyutza19 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Va multumesc din suflet pentru sfat chiar asta aveam de gand sa fac, sa ma despart de el ..astazi m-a sunat si mi-a zis ca a avut multa treaba de asta nu m-a sunat deloc ceea ce nu accept pentru ca oricat de ocupat ar fi daca e interesat de cineva face tot posibilul sa vb.va multumesc inca o data! Sanatate si o seara cat mai frumoasa!

| Pricked a răspuns:

Un psiholog.

| LolaLollita a răspuns:

Daaca vrei sa te ajutam, da-ne detalii. Nu putem sa te tragem noi de limba pentru a te ajuta.

| TheStory a răspuns:

Depinde ce problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu ai intrebat din prima! Acest site se bazeaza pe astahappy

| CannbalCorpse a răspuns:

Desigur, spune-ne problema si vom incerca sa te ajutam happy.O seara buna!
Sa stii ca pe site sunt si rautaciosi nu ii baga in seama.
La revedere!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai daca vrei sa te ajutam, da-ne si problemahappy

| deyutza19 explică:

Pai nu mai stiu ce sa mai cred ..in leg cu relatia pe care o am acum de 1 an ...acum cateva saptamani priet meu m-a mintit, vorbea cu una la telefon si am descoperit asta cu toate ca el o scrisese in tel cu numele surorei lui ca sa nu imi dau seama l-am iertat in cele din urma ca el a insistat ca nu are nimic cu ea insa acum ea il tot cauta il suna si el vorbeste cu ea si imi spune ca nu are nimic cu ea (desi nu prea cred)mai nou ma suna o data pe zi de pe nr lu maicasa ca nu are minute si doar atat o data ma suna dupa imi spune ca ma suna mai tarziu insa dupa ore in sir ...astazi m-a sunat si nu am avut tel cu mine pe la 1 si nu am putut raspunde ..insa nu a mai insistat deloc a intrat pe mess acum seara si mi-a spus ca el m-a sunat dar daca nu am raspuns.Eu cred ca lui nu ii mai pasa de mine.Voi ce parere aveti dupa ce ati citit ce ati dedus din asta? va rog sa imi spuneti o parere v-am pupat!