| mikko a întrebat:

Am o rugăminte pentru cei acre joaca metin2. îmi puteți zice pe rând armuri de la cel mai mic lv la cel îmi mare pentru fiecare caracter(războinic, ninja, sura, șaman). Apoi armele la fel în ordinea lv, de las cel mai mic la cel mai mare.Si plante care se pot amesteca pentru licori, ex Rădăcina de gango+Ciuperci Tue=apa young.Mulțumesc multlove struck!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La razboinic : lvl1. platosa de calugar / lvl9. blindaj placa de fier / lvl18. platosa de tigru / lvl26.platosa de leu /lvl34.platosa mortala / lvl42.platosa de dragon /lvl48. platosa cu solzi /lvl54. platosa de aur /lvl61. platosa dragon galben auriu /lvl68. otel negru :X

4 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

De ninja sunt:costum de azur, costum de fildes, costum de crimson, costum rosu de furnica, costum de leu furnica, costum de ninja, costum de tanar dragon, costumde ucigas de vant, costum fuchsia, costum negru vant.Razboinic:blindaj placa de fier, platosa de tigru, platosa de leu, platosa mortala, platosa dragon, platosa solzi.Cam atata stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calugar, blindaj, tigru, leu, mortala, dragon, solzi, aur, dga., otel, rege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai geniule primul otelul ie dela 66 dsteptule si aia de 61 se numeste platosa zeului dragon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe metin2 wikiwinking gasesti acolo tot ce vrei