| Dana23 a întrebat:

Am o trupa de dans formata din cateva fete si un baiat si nu prea stim ce nume sa alegem.Azi cand cautam un nume mie mi-a venit in minte numele de "trupa shock" si a fost o simpla gluma si tuturor le-a placut numele, dar poate voi aveti o idee mai buna.Ne puteti ajuta? Funda la cel mai bun nume! Multumim! :*

Răspuns Câştigător
| VTX a răspuns:

Silence
Slam

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era o formatie de muzică în america anilor 80 numită guys and dolls, dar formatiei voastre ar fi mișto dacă s ar numii guy and girls. M ai vezi si tu alte opinii.

| MrKid a răspuns:

Depinde...Pe ce muzica dansati?

| Dana23 explică (pentru MrKid):

Dansam pe muzica usoara:dance, pop, raggaeton si mai rar pe house.

| MrKid a răspuns (pentru Dana23):

The Crazy Showwinking