| ysabela21 a întrebat:

Buna!

Am o verisoara in clasa I ...in clasa cu verisoara mea este si fata invatatoarei, iar aceasta fata a invitat-o la ziua ei care va fi in curand!

Intrebarea mea este : Ce cadou ii poate cumpara verisoara mea (mama verisoarei mele), acelei fete care este fata invatatoarei si colega verisoarei mele, ca sa impresioneze!

Am nevoie urgent de mai multe raspunsuri, utile!

Fundita si vott!

Răspuns Câştigător
| Maria2012Jade a răspuns:

Ii poate cumpara un jurnal,o esarfaun fular,o caciula,o camasuta interesanta si draguta,o enciclopedie,o carte,o bluza,un tricou,o pereche de blugi scurti,o palarie de vara cool,o pereche de sandale,o rochita,o bluzita care se poarta cu egari,o pereche de egari,niste filme, o pereche de ochelari de soare, niste cercei si o felicitare.
Sper ca am ajutat-o pe verisoara ta din clasa 1... Ii urez distractie placuta!
happy :X happy :X

1 răspuns:
| CopilașTembel a răspuns:

O bluza,o gentuta, ghetute, eu zic sa-i cumpere o bluza s-au sa-i dea bani.