| Pisoias1234Return a întrebat:

am observat ca daca ating pe cineva ii absorb energia :eu ma simt mai bine, iar,, victima" se simte molesita/obosita.
ceea ce e tare e faptul ca pot controla acest mod de transfer de energie doar prin palpare.
multumesc.
ce credeti?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Regret,TPU nu are categoria "Povesti de adormit copii", desi n-ar duce lipsa de postari...

| AlinaaAli a răspuns:

Si cand te-au trezit?

| Alex_1359 a răspuns:

Ce rai sunteti, goodjob, un mic blowjob daca se poate la baieti

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Ai vazut prea multe filmeeelaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua cu palparea, cind termini de absorbit, sa nu uiti sa ne anunti!

| BlackAngelOfFire a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Buna asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAngelOfFire):

Pai daca ii place sa absoarba dupa palpare, putem sa ne impotrivim? Numai sa ne anunte sa nu stam ingrijorati.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Pai fi pe faza dati o palpare peste moaca si vezi daca mai ai energie daca nu mai ai nai puteri daca mai ai esti cel mai smecher.

| Foartesecret a răspuns:

Doamne Iarta-marolling on the floor))))) ce oameni! Esti vrajitoaresmugAbsorbi energia si ne lasi legumelaughing tare esti laughing

Răspuns utilizator avertizat
| stefanelturcu a răspuns:

Esti vampir de aiarolling on the floor