| RockerulBogdan a întrebat:

Buna am observat ca mi-au disparut unele contacte de pe idul de mess, ziceti-mi si mie oare de ce? si daca se pot recupera...si am vazut ca dupa un anumit numar de iduri bagate in lista nu ma mai lasa sa bag pe nimeni, de ce oare?

1 răspuns:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Pai acele contacte care au disparut poate sunt in adress book, si nu iti mai da voie sa adaugi pe nimeni pentru ca ai prea multi in lista, eu iti sugerez sa reinstalezi messengerul.