| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu IDul unei persoane pe care o am in lista de ignore la un ID la care nu imi mai stiu parola si nu mi-o pot recupera ca nu mai stiu datele. Partea buna e ca IDul ii era compus din numele lui adevarat, iar eu il stiu. Am incercat sa dau add la diferite iduri care contin numele lui, dar nu mi-a dat nimeni accept. Nu ma intalnesc cu el, ultima data l-am vazut iarna trecuta. nu stiu unde sta. i-am sters numarul de telefon si prietenele mele nu mai au nici ele IDul lui. Nu prea avem prieteni comuni, in afara de cea mai buna prietena a mea, dar nici ea nu-i mai stie idul. sad Aveti ceva idei ce-as putea sa mai fac?

1 răspuns:
| anitutza13 a răspuns:

Pai incearca sa scrii id-ul care crezi ca ar fi pe invisible scaner asa vei vedea si poza de la avatar si daca o sa dai de el.asa am gasit si eu o persoana