| anonim_4396 a întrebat:

Am observat că povestirea pe care o scriu pe Wattpad a primit un loc în clasamentul fantasy. De ce am primit acest loc? Este o regulă după care ți se dă un loc? Care ar fi acesta? Se dă automat locul? Menționez faptul că am doar 5 vizualizări la poveste.

2 răspunsuri:
| Madhu a răspuns:

Bună! Și eu scriu pe Wattpad. Dacă cartea ta e mai nouă, adica ai publicat-o de câteva zile și câțiva cititori aruncă un ochi, ea automat este pusă în clasament. Clasamentul, nici eu nu am aflat după cum se creează, dar ajung cărți cu 5 vizualizări în fața cărților cu milioane de vizualizări laughing așa am pățit și eu. Din câte am văzut, când cineva caută o poate vedea imediat (cred ca wattpadul vrea cumva să ajute scriitorul să fie găsit), dar pe timpul zilei se poate schimba clasamentul. Ba chiar și în curs de câteva ore.

P.s: aș fi interesată de cartea ta, îmi poți da detalii?

| anonim_4396 explică (pentru Madhu):

Mă bucur dacă e un ajutor din partea Wattpad-ului. Îți trimit în privat numele cărții mele.