| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Am pachetul de 95 de canale de la UPC si as vrea sa va intreb daca baga canale porno noaptea, ca nu prea as vrea sa mi se intampla ca anul trecut de revelion cand tot schimbam canalele si deodata se aude in toata casa(plina de musafiri) gemete si altele.big grin

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Tot ce se poate.Aia nu stiu ca este revelion sau nu.Ei respecta grila de programe. Poate altii sunt interesati de filme de genul.happyhappy