| yoniman a întrebat:

Buna,am postat niste video-uri pe Youtube, dar un video are sonorul foarte incet, lumea scrie ca nu aude si da se aude destul de incet, cum pot face sa ridic volumul? ..Am incercat cu diverse programe dar care nu ma lasa sa descarc clipul in pc ca sa-l pot reurca pe Youtube sau imi cer bani..sau nu pot modifica sonorul mai tare.Da o solutie cum pot modifica -videoul este facut cu windows movie maker, la laptop unde sonorul e cam incet, dar nici setarea la editorul ala nu m-a ajutat..am incercat pe mobil cu inshot-nu pot modifica, ramane la fel de incet..please da-mi o solutie ca nu-l pot sterge-e cel mai vizionat(prin casti se aude un pic mai bine, dar unii zic ca totusi nu pot auzi)..help

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate ca sonorul reprezinta niste melodii protejate de drepturi de autor, iar Youtube le-a redus/scos intentionat.

| yoniman explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Clipul nu are melodii deloc, este doar vocea mea