| anonim_4396 a întrebat:

straight face am pus la mess o aplicatie [ un program ] care se numeste WinZip Self-Extractor cu niste emoticoane. si acum vreau sa-l dezinstalez si nu merge! cum credeti ca as putea scapa de el? :-l [ dau funda. happy ]

2 răspunsuri:
| AnnePanda a răspuns:

' Apasa ' pe urmatoarele,si sper ca vei reusiiiiiiwinking : Click pe Start =>Control Panel=> Add or remove programs,asteapta pana lista devine ''populata'' cauta'l acolo, click pe el si REMOVE.winking sper ca te'am ajutat, succes!winking

| anonim_4396 explică (pentru AnnePanda):

Nul gasescccc. at wits' end!