| oana_7289 a întrebat:

nu inteleg dc toata lumea da fundita la cel care raspunde ultimul la o intrebare.adica de ex eu am raspuns la o intrebare si apoi o alta persoana a dat acelasi raspuns ca al meu si a primit fundita.nu ca as fi disperata dupa(nici macar nu am vreuna) dar...cred ca nu e drept.si la o alta intrebare am vazut la fel. erau raspunsuri mult mai bune si mai folositoare jos dar nu au primit alea funda a primit cel mai banal.nu stiu acum sper sa nu ma "judecati" dar. e o parere de-a mea si cred ca multi nu sunt indreptatiti adica daca ai raspuns primul la o intrebare, apoi dupa tine raspund inca 10 ultimul care a raspuns nu f bine sa [primeasca funda, dar pentru ca e primul pe"lista". voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LuciVIP a răspuns:

Ai perfecta dreptate. Nu mi se pare corect ca o persoana sa primeasca funda doar pentru ca se afla in lista sau pentru ca acele persoane sunt prieteni...Eu cred ca raspunsul cel mai bun, explicid si mai folositor merita funda si eventual daca si celelalte te-au ajutat cat de cat sa primeasca voturi.Asta este parerea mea. big grin

1 răspuns:
| Sofia08 a răspuns:

Sunt total de acord cu tine inca ceva, altii spun ca dau funda dar cu toate ca i sa raspuns la intrebare acestia nu o primesc...pacat ca nu se tin de cuvint.