| anonim_4396 a întrebat:

am revenit happy
Ce peărere aveți despre persoanele orgolioase şi prea pline de sine?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu neaparat o persoana orgolioasa e plina de sine.In cantitati mici e buna si stima de sine

| Silvia a răspuns:

Nu prea imi plac...big grin

| Silvia a răspuns:

Si... sper ca esti fericitahee hee...
Nick-ul...asta nu e sec?laughing

| monyk a răspuns:

Buna, pa nu imi plac astfel de persoane, acum depinde o chestie...nu e bine sa fi prea orgolios, dar trebuie sa ai putin orgoliu uneori, sa nu te lasi chiar umilit cum am facut eu, iti zic din experienta proprie, am lasa orgoliul deoparte, am facut tot posibilul sa il fac fericit pe baiatul iubit si pana la urma m-a luat de fraiera si mi-a dat papucii, nu e bun orgoliul, dar uneori e bine sa ai putin, dar nu exagerat si sa nu lasi niciodata de la tine, nu asta...pers pline de sine, chiar ma enerveaza, cand se cred mari si tari si de fapt nu sunt nici pe jumatatea cat vor sa para si sunt mereu cu gura mare acestia de obicei...

| juniper a răspuns:

Sunt prea laudaroase, nimeni nu va vorbi cu ei, cine ar vrea sa fie in preajma unor orgoliosi? Sunt disperati dupa atentie.

| Cryssy a răspuns:

Buna! Pai nu am o parere foarte buna...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

buna. orice om are orgoliul sau ....si sa zicem asa "dragostea de sine" (narcisism...parca se numeste thinking ) dar este mult mai "dragut atunci cand nu le are in exces....pentru ca atunci deja devin niste defect straight face

o seara placuta!

| Gregory a răspuns:

Buna! Bine te-am regasit happy Daca nu pot sa le ajut si nu vor sa primeasca sfaturi ca sa se indrepte, incerc sa le evit. Stau si ma gandesc: oare cand vor constientiza oamenii ca mandria este al treile pacat capital (inaintea lui fiind necredinta si desfranarea), si ca este foarte grav ceea ce fac?!

| Betty18 a răspuns:

Reprezinta nimicul persoanele prea pline de sine
iar persoanele orgolioase au doar un mic defect de caracter.pe alea le pot accepta...ca sa zic asabig grin

succes

| StaRmAgiC a răspuns:

Vai. l-ai descris in 2 cuvinte pe fostullaughing...nu-mi plac astfel de persoane...si totusii pe el inca il mai iubesc.asa cum este el...

| Tn a răspuns:

Pai cred ca cam exagereaza, peste ceva vreme isi va da seama cand va ramane singura a cea persoana asa ca nu fiti orgoliosi decat daca e cazuthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sincer, sincer? Nu au valoare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvia, cum să nu, mă declar mulţumita... iar imi va fi greu sa iti scriu nickul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Onuta eu nu am spus "ce parere aveti despre persoanele orgolioase si automat pline de sine " stiu pre abine diferenta si am apus "prea" deci nu se poate intelege putin. mai atenta!