| justme_2041 a întrebat:

Am si eu intrebare, prietena mea spune ca un baiat ii da din astea cu inimioare, pupici etc, si spune ca o iubeste ca pe o sora, a doua zi imi spusese fata mi-a zis ca ma iubeste mult, credeti ca o place? sau nu, help me... fundita

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

"ii da din astea.""
Poate el in timp ce scrie ii da **** alteia. Nu v-ati gandit la asta? Off viata asta pe mess. straight face Un baiat care place o fata cu adevarat se rusineaza cand o vede, are fluturasi in stomac, nu indrazneste sa ii spuna ce simte de frica sa nu se faca de ras. Si mie imi dadea o fata "din astea cu inimioare pupici etc" si s-a dovedit ca in timpul conversatiei mele cu ea, a schimbat 3 "iubiti" straight face Nu va mai luati dupa chestiile astea.