| CafelutzzaCuLapte a întrebat:

big hug
Eu am fost cu un baiat acum vreo luna pe care l-am iubit mult Dar ne-am despartit pana la urma. Iar eu nu mai stiam cu cine sa mai fiu ca nu prea mai sunt baieti frumosi la noi in scoala, iar prietena mea mi-a propus pe un baiat la care nu ma gandeam ca o sa fiu eu cu el niciodata! A vb ea cu el si am reusit sa ne cuplam. dupa un timp. sa zic o luna si ceva. el imi tot spunea ca ma iubeste mult, ceea ce nu prea credeam. Si imi spunea tot felul de lucruri ca sa nu ma despart de el niciodata si din astea straight face. si peste 2 zile ne-am despartit din cauza ca el imi spusese q sunt nesimtita si nu voia sa imi zica dc. pana la urma am aflat ...si m-am rugat de el 2 zile sa ne impacam... dar in timpul asta am avut si un conflict la scoala cu o fata care voia sa fie cu el si am batut-o! si seara ne-am impacat dar asta cu ajutorul prietenei mele ca el l-a convins. dar acum se poarta cam urat,. de fapt distant straight face nu stiu daca ma mai iubeste sau daca macar ii mai place de mine. Ce ar trebui sa faq? Credeti q ma place/iubeste? straight face

Răspuns Câştigător
| Neinteresenta a răspuns:

Nu-l mai baga in seama un timp... Dupa daca vrea sa vorbeasca cu tine iti va zice cv big grin. Daca nu, nu cred ca te mai place. Sper ca te-am ajutat.Bye

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Esti genul de curva care se da doar la baietii frumosi si copilaroasa gen scorpie infecta nu? Daca nu ai ceva faci totul sa-l obtii tipic curvestetongue nici nu merita sa-ti raspund dar totusi o fac nu pot rezista sa nu injur o curva:X

| CafelutzzaCuLapte explică (pentru Castiel):

Mai usor cu injuraturile si cu " curva" ca nu sunt!winking

| Castiel a răspuns (pentru CafelutzzaCuLapte):

Asta crezi tu!

| CafelutzzaCuLapte explică (pentru Castiel):

Pai de ce sunt? curva inseamna sa te culci cu totiwinking nu ma descrie cuvantul astawinking

| inger02 a răspuns:

Ar trebui sa il lasi in pace. tu si prietena ta nu mai insistati asupra baiatului ca nu rezolvi nimic. cu insistenta indepartezi un baiat. daca te iubeste vine el la tine nu il cauti tu. SI in plus nu cred ca te iubeste. Un sfat : incearca sa nu mai fi atat de imatura. comportate normal. pentru ca reactia ta e prea exagerata.

| Awkesna a răspuns:

Sincer... te porti ca un copil,nu trebuia sa faci asta,nu prea cred ca i cam pasa de tine,lasa-l in pace, stai si tu o perioada singura, ai sa gasesti si tu pe cineva.Mai bine uita-l, decat sa incepi sa tii la el, iar el sa-si bata joc de tine.Succes

| Logout a răspuns:

Doamne fetita ce gandire ai, m-am saturat de atatea batai si fite! Trezeste-te la realitate! Un baiat calumea nu il gasesti pe orice strada, si un baiat care "crede"ca te iubeste, ar face orice posibil sa te tina in puf, sa nu se atinga nimeni de tine. Eu cred ca joci un joc urat, ar trebui sa... Game Over!

| CityOfSatan a răspuns:

Nu investii atatea sentimente in cineva! Fi pe picioarele tale,si ia decizia cea mai buna, daca vezi ca te ignora, ignora-l si tu! Indiferenta doare cel mai rau!

| ayenne a răspuns:

Fii cat mai indiferenta cu elwinking

| fhfghgfhfghgfh a răspuns:

Sfaturile de mai sus, nu sunt bune. Pt ca. ei au varste mici. mai mult de 14 nu cred ca ai, ca altfel nu te desparteai de el pentru ca te-a facut nesimtita. daca nu il mai bagi in seama si o sa fi indiferenta, o sa va despartiti iar. pentru ca asa am fost toti la varsta de 14 ani, orgoliosi!