| Andrey_7532 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru, in special al vostru, fetelor.
Ce as putea sa i cumpar prietenei mele de Pasti?
Astept raspuns, va rog.
PS: are 18 ani.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Mai, in general caodurile se fac in functie de sarbatoare, adica trebuie sa ii iei ceva specific sarbatorii zic eu. Nu am idei, pentru ca la mine nu e obiceiul asta cu cadourile de paste. nu stiu, i-ai un iepuras mare de plushee hee Un Paste fericit sa aveti!

| drhotzu a răspuns:

Niste vopsea ca iti inroseasca ouale big grin

| Colourss a răspuns:

Poti sa ii iei o bluza, o pereche de pantofi sau diferite haine! Bijuterii sau un parfum! Ii poti lua un iepuras mare de plus sau un alt anmalut pe care scrie paste fericit! Ori cum nu conteaza cadoul ci dragostea si gestul! Sper ca te-am ajutat! Sa fiti impreuna pana cand moartea va va desparti si sa va iubiti mult mult! Pa pa