| bby a întrebat:

Am şi eu nevoie de nişte păreri din partea voastră şi sper să mă ajutaţi. Dau FUNDĂ! :*
Deci, săptămâna viitoare este ziua iubitului meu şi aş vrea să îi fac un cadou. Nu îl cunosc chiar foarte bine pentru că nu suntem de prea mult timp împreună, aşa că nu prea ştiu ce să-i iau. Tot ce ştiu este că nu îi place să poarte ceasuri sau astfel de accesorii.
Mă puteţi ajuta, vă rog, cu nişte sfaturi despre ce aş putea să îi fac cadou! puppy dog eyes
Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Larisa_Manolache_1998 a răspuns:

Depinde cum e iubitul tau:mai stilat, cu gusturi, nu ii place sa se brace la patru ace...
Ai putea sa-i iei un medalion cu o poza cu voi inauntru, dar daca ai zis ca nu e genul... n-am idee