| raluca0306 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cam de trei luni m-am despartit de prietenul meu. Am stat aproape un an impreuna. Problema este ca atunci cand m-am despartit de el,eram absolut sigura ca l-am uitat si ca nu mai simt nimic pentru el. Cineva mi-a spus ca a suferit din cauza mea si acum s-a schimbat,nu mai e la fel. Intre timp el si-a facut o noua iubita si l-a inceput nu prea aveam treaba,adica nu prea simteam acel sentiment de gelozie,cel putin asta credeam eu. Dar acum nu mai e la fel, deloc. Mi-am dat seama ca, cu adevarat tin la el si chiar mi-as dori sa ma impac cu el. Am incercat sa vorbesc cu el dar nu stiu. Sunt persoane care imi spun ca totusi mai tine la mine. El mi-a zis ca am fost singura fata pe care a iubit-o cu adevarat. si l-am crezut pentru felul in care se comporta. Intrebarea mea este: Ce ar trebui sa fac? sa o las balta. sau sa mai incerc? mi-as dori mult sa-mi raspunde-ti.straight face

2 răspunsuri:
| stefioctavia a răspuns:

Incearca,daca te iubeste cu adevarat ve-ti fi din nou impreuna.

| Alicutz a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie...Eu zic sa faci ce crezi tu ca e mai bine.Eu una am renuntat pentru ca el m-a ranit oricum de mai multe ori...