| Necunoscută a întrebat:

Ce post de radio preferaţi? Îl ascultaţi des? Tatăl meu e şofer, şi câteodată mă mai duc cu el în "curse". El ascultă de cele mai multe ori radio (KissFm), dar deja mi se pare că sunt difuzate tot aceleaşi piese. De exemplu e piesa Elena Gheorghe-Disco romancing. O aud pe radio din oră-n orălaughing. Dar îmi place Kiss Fm, mi se pare destul de ok.happy

8 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Cel mai des Radio Zu, imi plac emisiunile si melodiile, dar de obicei sunt cam aceleasi, ma plictisesc sa ascult acelasi gen de muzica in continuu.
Mai ascult de pe net Tex Fm-Romanian hits sa imi aduc aminte de vremurile trecutehee hee
Cateodata le iau pe toate la rand si am opresc la radioul la care imi place melodia difuzata: radio 21, magic fm, profm, radio 247;

| vivigirl a răspuns:

RadioZU big grin.il ascult mereu happy. Si KissFM dar mai putin happy.

| perro12 a răspuns:

Eu ascult ProFM happy imi plac mult melodiile difuzate de ei.

HF

| RoxiutzaRux a răspuns:

Radio Zu e cel mai Tareee!

| xSoaked a răspuns:

Singurul post de radio pe care il ascult este Magic Fm. In rest ascult muzica pe care o am eu, pentru ca restul posturilor dau numai muzica house enervanta.

| Alynus_9386 a răspuns:

Eu ascult ProFmSI de asemenea KissFm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ProFm, radio galaxia, radio Zu,happy

| Jamelia1 a răspuns:

Vibe fm love struck