| Mee a întrebat:

Am si eu o intrebare despre mozilla. La care varianta de mozilla are ca pagina de pornire mai multe patratele cu site-uri pe care le pui tu? Daca este la fiecare varianta cum se activeaza? Help! FUNDA:*:X:X:

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ceea ce stii sau ai vazu tu este vorba despre--? OPERA! La Mozilla nu ai optiunea asta. Descarca Opera de aici:
http://www.opera.com/

| Mee explică:

Va rog ajutati-ma vreau mozilla

| Mee explică:

Multumesc din nou TPU, de la un timp de vreme reusesc si fara ajutorul vostru sa imi rezolv problemele. Va rog de acum in colo ati putea sa raspundeti cu exact ceea ce caut, daca nu, puteti sa numai raspundeti? Multumescbig grin

| DavidDj a răspuns:

Foloseste Opera.Are aceasta optiune din start, nu trebuie sa setezi nimic