| dulshe a întrebat:

Eu intru in internet prin mozilla firefox, dar nu stiu cum sa pun ca pagina de pornire ceva( cum ar fi google.ro)
cine ma poate ajuta?
pls help me!

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Pai intrii in tools - options si acolo scrii la home page ce pagina de pornire vrei tongue

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Iti iei toolbar-uri d p net si l setezi k pg d start,...

| dulshe explică:

Ms mult la aman2...am reusitbig grin

| andi a răspuns:

La TOOLS dai clic INTERNET OPTIONS apoi la GENERAL apoi la ADRESS pui adresa ta preferata, dai APPLY apoi ok si gata

| jani a răspuns:

Ai scris din greseala...nu stiu...sau e o prescurtare...ca m_ai pus in dilema... daca o luam dupa litere...si ti_e lene sa scrii...nu stiu sau nu stiu...are tot 6 litere...bineinteles...nu se scrie legat...sau iti place sa scrii...prescurtari de astea...ca sa avem si noi ce sa citim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google gi apere google de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti tolbarul googleil descarci si dai alege ca pagina de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la tools apoi la options si unde scrie home page stergi toate alea si scrii google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tools