| Neagoe_Dan_1994 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare in legatura cu pagina de start mozilla firefox.Inainte sa-mi i-au un nou calculator pagina de start era o fila cu 9 patratele care te duceau la anumite site-uri.Am cautat cum sa fac asta si la noul calculator dar am gasit doar sa se deschida mai multe pagini pe mai multe file.Cum sa fac aceea cu 9 patratele?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Mozilla si da click pe Fisier -> Fila noua si o sa-ti apara ce vrei tu.
Bafta!