| xXCrissXx a întrebat:

Mi-am bagat in pc un joc,, Pangya" mi-am facut cont si dupa cand sa ma loghez nu mg am scris nm si parola dar dupa aia zici ca este incorect numele ce trebuie sa fac ca sa imi mearga sau ce are. Rasp care ma ajuta primeste fundita :*

3 răspunsuri:
| xXCrissXx explică:

Am incercat dar degeaba nu stiu ce are confused

| SwEeTgYrL a răspuns:

Buna.Incearca sa-ti pui alt nume, deoarece este posibil ca altcineva sa-si fi facut cont cu acel nume.

| Daniel_4313 a răspuns:

Daca ai mai folosit odata id-ul asta ar putea sa fie asta problema, dar daca nu logheazate din nou cu alt id