| xellos a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru cei care citesc carti. Ce carte imi recomandati dintre Stapanul inelelor-fratia inelului si Pe aripile vantului.Nu prea am ce face si m-am gandit sa am apuc de o carte chiar daca am 17 ani prefer sa citesc o carte buna decat sa stau toata ziua la televizor.Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pe aripile vântului! O să-ţi placă. Baftă!

3 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Pe aripile vantului:X

| Ioanaa96 a răspuns:

Fratia inelului.tocmai am terminat de citit.si e minunata:X

| Dania_8425 a răspuns:

Ciao... eu citesc destul de mult si am tot 17 ani iti recomand Pe aripile vantului, e fffoarte faina carte si interesanta :*