| Bibi_5122 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca farmerama.happy Am 2 conturi, unu la nivelu 50 si altul la 20. La cel de 50 imi arata ca imi trebuie 80 de stelute ca sa ajung la bahamarama iar la cel de 20 arata 200. Stie cineva de ce? Multumesc anticipathappy fundita:d

Răspuns Câştigător
| jojo_2491 a răspuns:

La lvl 50 ai acumulat mai multe stelute decat la 20.de aceea ai nevoie la lvl 20 de mai multe stelute pentru insula

1 răspuns:
| biancabibi a răspuns:

Cu cat nivelu este mai mare cu atat coata mai ieftin.Ai inteles.