| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare, voi purtati chiloti atunci cand luati strampi sau colanti? Dar atunci cand este frig si luati colanti pe sub pantalon?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Tine de igiena, eu zic ca ar trebui mereu purtati pentru ca materialul pantalonului este mai dur decat al chilotului si iti poate provoca iritatii.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nu prea imi iau colanti pe sub pantaloni nu imi place senzatia aia eu sunt obisnuita cu haine fresh

| AdorDresurile a răspuns:

Nu, ma simt mai comodă fara

| NicoPitic a răspuns:

Din punctul meu de vedere toata lumea ar trebui sa poarte chiloti macar pentru igiana personala. =-O :-\
Eu port lenjeria intima chiar si daca am colanti sau dresuri eu port tot timpul e logic.

| yallview a răspuns:

Eu port colanti transparenti, daca nu as purta chiloti s.ar vedea tot. :-))

| RealFriend010 a răspuns:

Cel mai bine este ce este mai bine pentru sanatatea si comfortul tau.

Dar in mod normal chilotii sunt ceva in plus. Si pentru fete si pentru baieti. Ganditiva ca multi poarta si curele. Asta poate duce la supraincalzinrea bazinului uneori fara ca cel care poarta chiloti sa isi dea seama.Nu trebuie sa iti fie prea cald in zona bazinului. Cel putin pentru baieti stiu ca pune in pericol sperma.

Daca crezi ca ti se rup colantii trebuie sa iei niste chiloti pe tine happy. Eu port doar cand sunt pantalonii subtiri si presimt ca o sa se scoale fara sa vreau sad laughing.

| AndreePapush a răspuns:

Poartă chiloței!big grin