| anonim_4396 a întrebat:

Buna membri TPU...
Am o problema cu id-ul de mess, si anume nu-l mai pot accesa... pur si simplu cand adaug id-ul si parola corecta si primesc "The passwords your entered is incorect. Click "Try again" to re-enter it, or click "Sing-in Problems?"...
Aseara am stat pe la vreo 12-1 si mergea... de azi nu mai merge...
Dau click pe "Sign-In Problems?"... imi apare chestia aia cu:

What's the problem you are experiencing?
I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised

Aleg pe prima "I forgot my password", adaug id-ul si scriu codul de securitate... surpriza:

Sorry, your password can't be reset online
For security reasons, we require you to contact Customer Care
If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.

Contact Customer Care

A mai patit cineva asa ceva? Mai am vreo sansa sa recuperez id-ul crying?

3 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Cred ca ti-a spart cineva parola si nu cred ca mai este vreo sansa de recuperarestraight face

| Gabi_Albu_1989 a răspuns:

Ai reusit sa faci ceva? si eu am aceeasi problema ai putea sa imi raspunzi te rog ca sunt cam disperat si am nevoie de acel cont...ms mult

| Gabi_Albu_1989 a răspuns:

Ai rezolvat cumva problema? am si eu aceeasi treaba si nu mai stiu ce sa fac ca am date foarte importante pe acel emai deci sunt disperat....ms mult