| Agapimu a întrebat:

am si eu o problema in clasa, toti colegii mei is foarte fitosi, si in ultimul timp chiar nu ii mai pot suporta deloc. Cand ii vad ma apuca crizele si nervi. Ce pot sa fac in legatura cu asta? Chiar nu mai rezist.nu + ca ma enerveaza foarte mult ca se tot iau ca ascult rock, si ca nu stiu ce. Deja imi vine sa-i omor pe toti! ce sa fac?

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Tu sa-ti vezi de treaba ta si lasa-i pe ei

| ErickEmil a răspuns:

Stai calm ca si eu am prombele ca sunt cu rock-ul dar lasa-i in pace daca se iau careva de tine spune-le ca muzica care asculta ei este un
stil de calmare a stupizilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te agiti degeaba. Ar trebui sa te obisnuiesti cu cei din jurul tau si sa inveti ca nu toti sunt buni.Nu le da importanta. Sunt fitosi, este viata lor. Nu rezolvi nimic daca te enervezi. Fii pasiv cu chestiile astea si nu le pune la suflet.Nu te pierde in nimicuri. Se iau de tine ca asculti rock? Este strict problema ta. Este un gen muzical foarte frumos pe care nu toti stiu sa-l aprecieze. Ce sa faci? Sa fii indiferent. Nu le da satisfactie enervandu-te. Bafta!