| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o rugaminte pentru cei din Buzau, Maracineni dati`mi si mie un p. m. cu id-ul va rog.Am un frate acolo si incerc de mult timp sa dau de elcryingcryingcrying poate ma ajuta cineva:*:-

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Mdasigh pai urmeaza sa merg acolo dar nu stiu sigur candcrying si vroiam sa vb inainte cu elbroken heart mersi oricum:*

| alexoprondrina a răspuns:

Stii ca un frate nu se gaseste pe site-uri pentru adolescenti.
Incearca cu politia sau du-te chiar u la buzau daca crezi ca e acolo
Imi pare rau, dar nu sunt din Buzau.