| Camelia_Camy_1991 a întrebat:

Am si eu un Samsung s3 ...bine saracul are cativa ani de folosinta, dar m-am impacat bine cu el de vreo cateva luni incoace a inceput sa tot faca figuri, culorile incepeau sa se decoloreze dungi pe ecran si am ajus astfel sa scriu aici pentru ca acum nu se mai vede nimic pe ecran desi e deschis. As vrea o parere ce ar putea avea si cat credeti ca ajunge sa coste.nu as vrea sa ma despart de el. Multumesc!

1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Buna. E vorba de display, cred ca ti-au plecat pixelii la plimbare laughing. Am patit asta cu un Allview si mi s-a zis ca pretul de reparatie e undeva la 350 lei. Daca la fel va fi si la tine.te sfatuiesc sa mai putini cativa banuti si sa-ti cumperi unul nou. Numai bine.