| PopaCalin a întrebat:

Buna! Am un cățel ciobănesc belgian malinois care are vârsta de 2 luni jumate și încă nu și-a ridicat urechile. Mai am un cățel cu care se joaca și îl tot prinde de urechi. Poate sa fie asta o cauză că nu și-a ridicat încă urechile?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are legătură, și ție daca te musca de urechi când erai mic nu îți mai creșteau? Tiparul asta de joaca este genetic de când există lupi, o sa îți ridice dar totul e programat genetic

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dai carne, și să facă sport, sa alerge după tine, nu îl învață leneș