| DuzziDi a întrebat:

am un Kodak EasyShare M320. nu prea stiu sa umblu cu el. cum pot realiza poze cat de cat artistice? poate face poze automat, la un interval? dau FUNDA!

1 răspuns:
| Doar1îngeR a răspuns:

Poze cat de cat artistice inseamna poze cat de cat focalizate corect big grin
Si eu cred ca cel mai bine este sa citesti manualul de instructiuni, apoi sa iti incarci bineeeee bateriile, si sa iesi cu el afara.Stai, il butonezi si faci tot felul de incercari.Asa inveti sa "umblii" cu el nu din explicatiile altora.