| monika_9340 a întrebat:

am un Lg Cookie kp501 si vreau sa ii schimb fata dar am o intrebare ecranul acela din fata e zgariat si oare daca ii schimb fata pot sa-l inlocuiesc sau trebuie alt touchscreen?

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Daca iti cumperi carcasa vei primi si alta folie protectoare pentru touchscreen...nicidecum nu va fi nevoie sa iti iei alt touchscreen.Crede-ma ca stiu, am acelasi telefon ca si tine:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaitsa, stii de te rupi. Se cumpara alt ecran tactil, touch-screen mai bine spus, nu display, si nu costa foarte mult:
http://www.gsmnet.ro/......nal--18999