| neveralya a întrebat:

am un Nokia Lumia 610 si doresc sa instalez un FaceBook ok, sa pot incarca poze si care sa mearga bine. Eu am 2 instalate pe telefon insa nici unul nu este ok, unul il folosesc doar pentru incarcat poze si merge foarte prost, iar celalalt il tin pentru a vedea ce este nou. Voi ce FB folositi si cum fac sa il descarc si eu? Multumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te miri ca niciunul nu este ok? Ambele sunt una si aceeasi aplicatie.Nu este bine sa le ai pe amandoua.Cel mai bine intri din browser. Aplicatiile iti ocupa memorie si ingreuneaza functionarea telefonului.

| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca facebook direct cu browserul telefonului.