| denysa_6789 a întrebat:

am un telefon samsung f480i il am de o luna cred.si nu stiu de ce nu mai imi merge camera.De fiecare data cand incerc sa imi fac o poza imi scrie "camera failed". nu stiu de ce.imi puteti spune? va rog.multumesc

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Nu funcționează camera și trebuie să mergi cu el înapoi de unde l-ai cumpărat tu.
Ori îți va repara camera ori îți va da alt telefon.
Du-te cu garanția la ei ca să ai cum să dovedești că ai cumpărat telefonul de la firma respectivă.

Toate cele bune!happy

| madalina_3540 a răspuns:

Si eu am tot f480i si nici mie nu imi merge camera ...nu stiu de ce

| Feelings14 a răspuns (pentru madalina_3540):

Iti merge?

| Feelings14 a răspuns (pentru madalina_3540):

Am aceiasi problema. tu l-ai reparat? iti merge? :*

| denysa_6789 explică:

Pai da dar nu pot ca l`amluat din italia.si nu mai pot sa ma duc acolo.altceva nu se mai poate face?