| simonanomis92 a întrebat:

Hey,buna TPU.am un telefon Samsung si nu ii mai merge camera,imi spune camera failed,i-am dat restart, l-am inchis si degeaba.ce sa ii fac? funda pentru cel care ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ch3b4C a răspuns:

O prima varianta ar fi sa il resoftezi, sau du-te la un service gsm autorizat si vezi ce iti zice.

2 răspunsuri:
| aandreutsaa a răspuns:

Eu zic sa te duci la un din asta cum se zice un magazin care repara telefoane sau chesti din astea calculatoare si sa ii zici sa iti spuna ce are ca el stie de ce nu se deschide si poate nu are ceva asa de grav si te ajutawinking. Bafta!

| speedy10 a răspuns:

Du-te la magazinu-l de unde l-ai loat si spune-i ce se intampla cand dai sa faci poze sau du-te la un expert